۰۵۱-۳۷۲۵۰۰۰۳ ~ ۰۹۳۳ ۸۸۸ ۳۳۱۵

آنلاک کردن همیشگی آیفون

آنلاک کردن همیشگی آیفون

آنلاک کردن آیفون یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد در مورد آن سوالات زیادی دارند. به واقع آنلاک کردن همیشگی آیفون به چه معناست و با چه روش‌هایی قابل انجام خواهد بود؟ آنلاک کردن یک موبایل به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از سیم کارت های متفاوتی از شرکت های مختلف در تمام نقاط دنیا استفاده نمایید، یا اینکه هنگامی که قراردادتان با شرکت قبلی تمام می شود، به راحتی بتوانید از موبایل تان با سیم کارت شرکت جدید استفاده کنید.

آنلاک کردن همیشگی آیفون

آنلاک کردن محصولات اپل کار ساده‌ای نیست. این مشکل مدت‌ها است که باعث دردسر کاربران شده است. در ابتدا اکثر کاربران تصور می‌کردند که می‌توانند این مشکل را حل کنند اما ظاهرا چنین نشد.دشواری فعال کردن آی کلود دسترسی کاربران به آیفون را محدود کرده و امکان استفاده از تلفن را به آنها نمی‌دهد مگر زمانی که اطلاعات صحیح(Login)  وارد شوند.

مشکل قفل آنلاک چه زمانی اتفاق می‌افتد؟

گاهی کاربران اطلاعات ورود آی‌کلود را فراموش کرده یا در زمان خرید آیفون دست دوم با این مشکل رو به رو می شوند.

راهکار برطرف کردن قفل فعال‌سازی آی‌کلود

اخیرا سرویسی جدید به نام Official iPhone Unlock جهت رفع این مشکل در اختیار کاربران اپل قرار داده شده است و با مراجعه به سایت officialiphoneunlock.co.uk  می‌توانید در جریان کامل این سرویس قرار بگیرید.برای انجام فرایند آنلاک کردن آیفون، باید هزینه ای را از طریق کارت های ۳d secured و یا کارت اعتباری بین المللی بپردازید.

با توجه به این که برای پرداخت، نیاز به اسکن کارتی که جهت پرداخت استفاده می کنید دارید، می توانید از مستر کارت فیزیکی برای این منظور استفاده کنید. همچنین می توانید  پس از مشورت با کارشناسان مجموعه در سایت ما ثبت سفارش کنید تا پرداخت توسط همکاران ما صورت پذیرد. ممنون که با ما همراه هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *