۰۵۱-۳۷۲۵۰۰۰۳ ~ ۰۹۳۳ ۸۸۸ ۳۳۱۵

آینده بیت کوین

آینده بیت کوین

در این مطلب میخواهیم تحلیلی بر آینده بیت کوین ، ارز دیجیتالی که مرزها را درنوردیده و به پدیده ارزی جهان تبدیل شده است داشته باشیم.

آینده بیت کوین

بیت کوین چیست؟

بیت کوین یکی از قابل اعتمادترین شیوه های پرداخت است. همه می توانند در هر زمانی به سراسر کد منبع آن، دسترسی پیدا کنند. بنابراین هر توسعه دهنده ای این امکان را دارد تا درستی کار بیت کوین را مورد ارزیابی قرار دهد. کلیه پرداخت ها را می توان بدون نیاز به طرف سومی، انجام داد. کل سیستم از طریق الگوریتم های رمزنگاری کاملا مانند آن چه در بانکداری آنلاین انجام می شود، محافظت می گردد وهیچ سازمان یا فردی نمی تواند بیت کوین را کنترل کند.

پیش بینی وضعیت بیت کوین در سال ۲۰۱۸

آینده بیت کوین در سال ۲۰۱۸ چه خواهد شد؟سال ۲۰۱۷ به طور قطع بستر پایداری را برای این بازار ایجاد کرد اما سال ۲۰۱۸ چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؟

بیت کوین همچنان در صدر خواهد بود.

با رسیدن قیمت بیت کوین به ۲۰۰۰۰ دلار، آن هم درست قبل از کریسمس، باید به رشد و برتری آن در بازار اذعان داشت اما از آن موقع همزمان با باز شدن بازار دوباره شاهد کاهش قیمت‌ها بودیم.بیت کوین شاهد کاهش سهمش از بازار به ۳۳ درصد بود و در عین حال ارزهای دیگری مثل: ریپل، ترون و استالر بخشی از سهم بازار را مال خود کرده‌اند. هر چند بیت کوین در حال بازیابی خود است و عده‌ی زیادی باور دارند که او همچنان در سال ۲۰۱۸ رهبر بازار خواهد بود.

موسسات مالی بیشتری وارد میدان خواهند شد

موسسات مالی بیشتری وارد میدان خواهند شدبعد از مسخره کردن و اجتناب از ارزهای رمز پایه، سرانجام وال استریت مجبور شد تا به بیت کوین توجه کند. این موضوع سبب خواهد شد تا موسسات بیشتری بیت کوین را بپذیرند یا حتی خودشان وارد میدان شوند. ارائه معاملات آتی بیت کوین از سوی بازارهای (CME) و (CBOE) خود نشانه‌ی این موضوع است.

مقررات و نظارت‌ها بیشتر خواهند شد

تا حالا تمام مقررات، حکم درمان موقتی برای بازار داشته‌اند اما پس از این شاهد قوانین و نظارت‌های پایدار در بازار ارزهای دیجیتال خواهیم بود. این نظارت‌ها باعث ایجاد مانع در راه رشد می‌شوند چرا که باعث ترس این بازار جوان می‌شود. اسپنسر بگرات مدیر مرکز تحقیقات در موسسه سرمایه‌گذاری روی بلاک چین، پیش‌بینی می‌کند با افزایش نظارت‌ها شاهد سقوط قیمت‌ها خواهیم بود.

نوسانات قیمت همچنان ادامه خواهد داشت

شما نمی‌توانید در مورد بیت کوین صحبت کنید و اشاره‌ای به ماهیت پر نوسان آن نداشته باشید. هر چند که یکسال این ارز پیرتر شده است اما همچنان پرنوسان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *