۰۵۱-۳۷۲۵۰۰۰۳ ~ ۰۹۳۳ ۸۸۸ ۳۳۱۵

خدمات نوین e-bay

خدمات نوین e-bay

در این مطلب خدمات نوین e-bay را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

خدمات نوین e-bay

معرفی سرویس جدید e-Bay Pop

از خدمات نوین e-bay  میتوان سرویس جدید e-Bay Pop  را معرفی کرد که نه تنها لیست پرفروش‌ترین محصولات مشتریان را ارائه می‌کند بلکه برای فروشندگان این امکان را فراهم می‌کند تا قیمت محصولات آینده خود را در معرض نمایش بگذارند.
e-bay که به کمک شرکت داده‌پردازی Mpire دست به این اقدام زده است می‌گوید: خدمات تازه e-Bay امکان تهیه فهرست فروش ارائه به فروشندگان آنلاین می دهد و از این طریق می توانند نظام فروش خود را به صورت جمعی برای تمام خریداران آنلاین در آمریکا ارائه دهند. مت هیولت رییس هیات‌مدیره Mpire می‌گوید: این سرویس مانند یک فهرست قیمت برای مشتریان فروشگاه‌ها است.

خدمات e-Bay PoP

از جمله خدمات جدیدی که e-bay Pop  برای خریداران فراهم می کند، ارائه فهرستی از پرفروش‌ترین محصولات فروخته شده در سایت e-Bay مانند موزیک پلیرها، بازی‌های ویدئویی و اسباب‌بازی‌های پرطرفدار تا محصولات کم‌خریدار مانند کتاب‌های سیاسی و اسباب‌بازی‌های کودکان پیش دبستانی می باشد.
همچنین e-Bay Pop پیشنهادهایی را در اختیار مراجعان قرار می‌دهد که با نشان دادن آخرین قیمت اجناس و میزان احتمال افزایش یا کاهش قیمت در آینده، به آنها کمک می‌کند تا در خریدهای خود با اطلاع بیشتر از منافع یا زیان‌های مالی خرید نمایند.

این امکان برای خریداران وجود دارد تا محصولات پرفروشی که به صورت ناگهانی با کاهش قیمت روبه ‌رو می‌شوند را ببینند. فهرست‌های ارائه شده در طبقه ‌بندی‌هائی شامل: مد، وسایل آموزشی، وسائل ورزشی، محصولات چند رسانه‌ای، اسباب‌بازی‌ها و محصولات غذایی و آشامیدنی‌ عرضه می‌شود.
اجازه استفاده از این خدمات که برای شروع در سایت‌های پربیننده‌ مانندe-Bay  ارائه شده ، قرار است ظرف یک سال در اختیار شرکت‌های دیگر نیز قرار گیرد تا به این وسیله برنامه‌های کاربردی جهت توسعه بازار فروش خود ترتیب دهند.

خدمات ما در این زمینه

اگر قصد خرید از این فروشگاه محبوب را دارید میتوانید از مسترکارتهای مجازی استفاده کنید و یا پس از مشورت با کارشناسان پرداخت خود را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *