۰۵۱-۳۷۲۵۰۰۰۳ ~ ۰۹۳۳ ۸۸۸ ۳۳۱۵

راهنمای افتتاح حساب وب مانی

راهنمای افتتاح حساب وب مانی

وب مانی (webmoney) یک سیستم پرداخت الکترونیکی سریع است که امکان انجام تراکنش های مالی را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری فراهم می کند. این تراکنش ها بسیار امن، غیرقابل بازگشت و غیرقابل شناسایی هستند. خبر خوب این است وب مانی برای ایرانیان تحریم نیست. پس فرصت را غنیمت بشمارید و با کمک راهنمای افتتاح حساب وب مانی وارد چرخه این سیستم شوید.

۱٫وارد سایت وب مانی شوید

برای شروع کار ابتدا وارد لینک افتتاح حساب وبمانی شوید. روی sign up کلیک کنید.

راهنمای افتتاح حساب وب مانی

۲٫تایید کنید که برای بار اول میخواهید در وب مانی عضو شوید

در صفحه پیش رو گزینه I am new to WebMoney Transfer را انتخاب کنید.

راهنمای افتتاح حساب وب مانی

۳٫شماره موبایل خود را وارد کنید

صفحه ای برای شما باز می شود که در آن شماره موبایل واقعی خود که قبلا برای حساب وب مانی از آن استفاده نشده است را باید وارد کنید. برای تایید شماره تلفن در مراحل بعد یک اس ام اس دریافت خواهید کرد لذا حتما شماره واقعی خود را وارد کنید. در این مرحله بهتر است از شماره های ایرانسل استفاده نمایید .

راهنمای افتتاح حساب وب مانی

۴٫اطلاعات شخصی خود را وارد کنید

پس از وارد کردن شماره موبایل، وب مانی از شما می خواهد که اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. به یاد داشته باشید که اطلاعاتی که در این قسمت وارد کرده اید بسیار مهم هستند، پس حتما یک پرینت اسکرین از صفحه خود گرفته و آن را در جای مناسب ذخیره کنید.

راهنمای افتتاح حساب وب مانی

۵٫اطلاعات شخصی خود را تایید کنید

در ادامه صفحه ای برای شما نشان داده می شود که می توانید اطلاعاتی که در قسمت قبل وارد کردید مجددا بررسی کنید و اگر نیاز به اصلاح داشت، اصلاحات را انجام دهید.

۶٫شماره موبایل خود را تایید کنید

پس از تائید اطلاعات، شما باید شماره تلفن خود را تائید کنید. ارسال اس ام اس به موبایل شما ۱-۲ دقیقه طول می کشد. پس از دریافت اس ام اس کد شش رقمی را وارد کرده و سپس بر روی proceed کلیک کنید.

راهنمای افتتاح حساب وب مانی

۷٫رمز عبور خود را تعیین کنید

پس از وریفای شماره موبایل، شما وارد محیط وب مانی می شوید و از این طریق می توانید رمز عبور خود را تعیین کنید.

راهنمای افتتاح حساب وب مانی

۸٫کیف پول خود را بسازید

در این لحظه افتتاح حساب شما تمام شده است، حالا وب مانی از شما می خواهد کیف پول خود را نیز بسازید تنها کافی است قوانین و شرایط را قبول کنید و بر روی دکمه create کلیک کنید.

راهنمای افتتاح حساب وب مانی

هم اکنون دیگر حساب و کیف پول شما ساخته شده است و آماده استفاده می باشد. حساب باز شده در این قسمت برای شما از نوع مینی و پاسپورت آن الیاس است. که حداکثر میزان موجودی روزانه آن  ۳۰۰ دلار است و حداکثر میزانی که در یک روز می توانید جابجا کنید ۱۰۰ دلار می باشد.

در سطح اینترنت مقالات زیادی تحت عنوان راهنمای افتتاح حساب وب مانی منتشر شده است اما سعی ما بر این است همواره به روزترین آموزش ها را تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.برای شارژ حساب وب مانی میتوانید از خدمات سایت و مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *