۰۵۱-۳۷۲۵۰۰۰۳ ~ ۰۹۳۳ ۸۸۸ ۳۳۱۵

شارژ حساب پرفکت مانی با کارت شارژ

شارژ حساب پرفکت مانی با کارت شارژ

پرفکت مانی نیز مانند پی پال، اسکریل و وب مانی یک سیستم انتقال مالی بین المللی است.در این مطلب نحوه شارژ حساب پرفکت مانی با کارت شارژ را توضیح خواهیم داد.

شارژ حساب پرفکت مانی با کارت شارژ

مزیت ووچر کارت پرفکت مانی

ووچر کارت پرفکت مانی، مانند کارت شارژ، شامل یک کد چند رقمی است که نشان دهنده میزان مشخصی وجه نقد می باشد. در صورت داشتن ووچر کارت پرفکت مانی، بدون نیاز به داشتن حساب پرفکت مانی به راحتی و بدون کارمزد می توانید از آن در وب سایت های پذیرنده این نوع کارت خرید کنید و یا حساب خود را شارژ کنید و از آن استفاده نمایند.

روش شارژ کردن حساب پرفکت مانی با استفاده از ووچر کارت :

اگر حساب پرفکت مانی دارید می توانید توسط ووچر کارت یا کارت شارژ پرفکت مانی، حساب خود را شارژ کنید. ابتدا وارد حساب کاربری خود در سایت پرفکت مانی شوید و login کنید.
سپس بر روی گزینه (Deposit) کلیک کنید.
در صفحه باز شده روی کلمه (e-Voucher) کلیک کنید.
در صفحه بعد، شماره ووچر کارت یا کارت شارژ خود را در قسمت (e-Voucher #) و رمز ووچر کارت را در (Activation code)  وارد کنید و گزینه (Activate an e-Voucher ) را بزنید. در این صورت موجودی کارت شارژ یا ووچر کارت، به کیف پول حساب پرفکت مانی شما افزوده می گردد.

آیا پرفکت مانی روش پرداخت امنی است؟

حساب های پرفکت مانی کمتر در معرض هدف های کلاهبرداری است چون از محبوبیت کمتری برخودار است. این کمپانی با تدابیر امنیتی که برای کاربران خود فراهم کرده است تا حد زیادی امکان فعالیت های غیر قانونی و خرابکارانه را از بین برده است و این تدابیر شامل سه مرحله می شود.

سیستم امنیت آدرس IP

این سیستم در زمان ثبت نام کاربر، آدرس آی پی او را ذخیره می کند و در دفعات بعدی که کاربر می خواهد به حساب خود دسترسی داشته باشد می بایست از همان آی پی آدرس اقدام کند در غیر این صورت از کاربر خواسته می شود تا کد PIN خاصی که برای او تعیین شده است را وارد کند.

تایید اس ام اسی

با فعال کردن این قابلیت چه از همان آی پی و چه از آدرسآپی های دیگر قصد دسترسی به حساب خود را داشته باشید، می بایست کد یک بار مصرفی که برای شما پیامک می شود را وارد کنید.

ارائه کارت کد

در نهایت روش سوم ایمن سازی تراکنش که پرفکت مانی به کاربران خود ارائه می کند، کارت کد است. در این کارت چند کد وجود دارد که با هر بار انجام تراکنش می توانید یکی از آن ها را استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *